KONST / Litografier / Färgserigrafier 13152173

nr 1315 2173

Färgserigrafier

3 st, Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Triptyk. Signerad, numrerad 28/35. Bladets mått: 67x36 cm, oramade lösa blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:52:18

21/3 11:21:27 1      700 kr
23/3 17:12:33 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar